2-01

Vouchery

Chcesz sprawić bliskiej osobie wspaniałą niespodziankę?

Nie masz pomysłu na prezent?

Profesjonalna sesja to bardzo oryginalny i wyjątkowy prezent, który sprawdzi się na każdą okazję i dla osoby w każdym wieku.  
Podaruj  BON UPOMINKOWY na niezapomnianą sesję zdjęciową. Okazji może być wiele. Znajomi spodziewają się dzidziusia? Wybierasz się na Chrzest Święty? Zostałeś zaproszony na roczek słodkiego Szkraba? Znajomy/znajoma obchodzą niebawem urodziny? Jesteś zaproszony na I Komunię Świętą? Podaruj osobie bliskiej Twojemu sercu zaproszenie na sesję ciążową, dziecięcą, rodzinną bądź portretową. Bony podarunkowe / karty upominkowe / vouchery na sesję – taki prezent możesz u mnie zamówić.


Jak zamówić i zrealizować bon podarunkowy?

1.Skontaktuj się ze mną w celu wyboru sesji i uzgodnienia ceny.
2.Prześlij imię i nazwisko obdarowanej osoby.
3.Bon na sesję może być przesłany pocztą bądź wręczony osobiście
4.Osoba obdarowana kontaktuje się ze mną  w celu ustalenia terminu sesji.

Regulamin

Bon podarunkowy na sesję fotograficzną ma ważność 4 miesięcy, data ważności jest umieszczona na bonie. Rezerwacja terminu musi nastąpić minimum dwa tygodnie przed planowaną datą sesji, a maksymalnie dwa tygodnie przed upływem ważności bonu. Istnieje możliwość przedłużenia bonu za dodatkową opłatą. Zakupiony voucher nie podlega zwrotowi. Voucher nie jest środkiem płatniczym, nie podlega wymianie na gotówkę. Voucher może być wykorzystany tylko jednorazowo. Nie ma możliwości jego podziału. W przypadku wyboru większej ilości ujęć, niż obejmuje wykupiony w prezencie pakiet, Klient (Obdarowany) sam płaci za każde dodatkowe ponad pakietowe ujęcie (25 zł /szt.). Płatność za dodatkowe ujęcia regulowana jest przelewem na konto fotografa po wyborze ujęć z internetowej galerii zdjęć.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług najwyższej jakości. Klikając przycisk „Akceptuj” lub dalej korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wszystkich plików cookies. Szczegóły przeczytasz w polityce prywatności.