Chcesz sprawić bliskiej osobie wspaniałą niespodziankę?
Nie masz pomysłu na prezent?

Profesjonalna sesja to bardzo oryginalny i wyjątkowy prezent, który sprawdzi się na każdą okazję i dla osoby w każdym wieku.

Podaruj voucher upominkowy na niezapomnianą sesję zdjęciową.

Okazji może być wiele. Znajomi spodziewają się dzidziusia? Wybierasz się na Chrzest Święty? Zostałeś zaproszony na roczek słodkiego Szkraba? Znajomy/znajoma obchodzą niebawem urodziny? Jesteś zaproszony na I Komunię Świętą? Podaruj osobie bliskiej Twojemu sercu zaproszenie na sesję ciążową, dziecięcą, rodzinną bądź portretową.

Taki prezent możesz zamówić u mnie!


Jak zamówić i zrealizować Voucher?

1.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ W CELU WYBORU SESJI I UZGODNIENIA CENY

2.

VOUCHER NA SESJĘ MOŻE BYĆ PRZESŁANY POCZTĄ BĄDŹ WRĘCZONY OSOBIŚCIE.

3.

OSOBA OBDAROWANA KONTAKTUJE SIĘ ZE MNĄ W CELU USTALENIA TERMINU SESJI.

touch. emotions. love.

Regulamin

Voucher na sesję fotograficzną ma ważność 6 miesięcy.
 Rezerwacja terminu musi nastąpić minimum dwa tygodnie przed planowaną datą sesji, a maksymalnie dwa tygodnie przed upływem ważności bonu. Istnieje możliwość przedłużenia bonu za dodatkową opłatą + 150 zł – maksymalnie miesiąc po terminie.
Zakupiony voucher nie podlega zwrotowi.
Voucher nie jest środkiem płatniczym, nie podlega wymianie na gotówkę.
Voucher może być wykorzystany tylko jednorazowo.
Nie ma możliwości jego podziału.
W przypadku wyboru większej ilości ujęć, niż obejmuje wykupiony w prezencie pakiet, Klient (Obdarowany) sam płaci za każde dodatkowe, ponad pakietowe ujęcie (35 zł /szt.). Płatność za dodatkowe ujęcia regulowana jest przelewem na konto fotografa po wyborze ujęć z internetowej galerii zdjęć.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług najwyższej jakości. Klikając przycisk „Akceptuj” lub dalej korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wszystkich plików cookies. Szczegóły przeczytasz w polityce prywatności.