2-01

Pełna pasji i oddana... zaangażowana w swoją pracę...

Tak piszą o mnie Ci, z którymi miałam okazję pracować. A jak opisałabym się sama? Kocham ludzi, kocham podróże, kocham piękno natury. Jestem po prostu sobą, dziewczyną wychowaną na wsi, z dala od zgiełku wielkich miast, wśród lasów i pól, których sielski klimat ukochałam. Często przywołuję go w swoich fotografiach. Każdy kamień, każde drzewo, ukwiecona łąka, polna dróżka, przydrożna kapliczka , stara chałupa i inne zwykłe-niezwykłe rzeczy budzą we mnie zachwyt. Od najmłodszych lat lubiłam kredki i farby, a malowanie kwiatów było moim hobby. Na samym początku swojej edukacyjnej, zawodowej drogi wybrałam architekturę krajobrazu. W technikum mogłam wykazać się swoim zamiłowaniem do rysunku, z wielką przyjemnością tworzyłam projekty ogrodów. 
Moje pierwsze zdjęcia zrobiłam aparatem w telefonie, a zapisane obrazy przeniosłam akwarelą na papier. Była to jednak zbyt pracochłonna sztuka. Za szkolne stypendium kupiłam aparat fotograficzny i tak powstał mój  pierwszy album,  szkolny projekt. Zawierał zdjęcia przedstawiające historię architektury w budownictwie mieszkalnym na przełomie stuleci. Od tamtej pory zaczęła się  moja przygoda  z fotografią. Narodziła się pasja. Architektura krajobrazu przestała mnie pociągać. Ukończyłam animację kultury ze specjalnością fotografia i film.  Dzisiaj, po kilku latach dostrzegam jak bardzo się rozwinęłam i jak długą przebyłam drogę, aby zająć się profesjonalnie fotografią .

Wyróżnienia na Portalach i publikacje:

Fotografia jest moją pasją, którą staram się stale rozwijać i pielęgnować, tak by w swojej twórczości móc zaskakiwać uchwyconą, ulotną chwilą i niebanalną historią. Każdy moment, każdy kadr, który zapisujemy, to ułamek sekundy, a za chwilę już dzieje coś innego. Żeby zrobić najlepsze zdjęcie potrzeba cierpliwości , wyczekania odpowiedniej chwili, czasami wyostrzenia wszystkich zmysłów.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług najwyższej jakości. Klikając przycisk „Akceptuj” lub dalej korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wszystkich plików cookies. Szczegóły przeczytasz w polityce prywatności.